Arkadaşlık Sitelerinde Siir Tadı

Arkadaşlık Sitelerinde Siir Tadı

Değerli arkadaşlar Arkadaşlık siteleri şiiri kalbinde yaşayanlar şiir le özleşenler sarf edilen her cümlenin  ve bin bir emekle sofranıza sunulan bu kader sözcüklerimizin her biri an ve an yaşanmış olup gelip geçmiş yada hala yaşanmakta olan duygularımızın küçük bir porsiyonudur.

Zaman işte ne çabuk geçiyor ve yaşamın için de aşk olunca unutulmuyor bazı günler. Kimi zamanda tatlı yada sitemli olduğumuz bu yaşam tarzında hayat uzundur diyorlar kısadır diyorlar ölçe ölçe bitiremediler ölüp Arkadaşliksiteleri.net  gidiyorlar bizlerde bir gün gideceğiz elbet  ve biliyoruz ki her canlı gibi bir gün tadacağız ölümü mutlaka oysa hayat ebedi olsaydı hatırlanmaya gerek kalmazdı belki kitaplar  yada mektuplar saklanmazdı.

Bu ebediyet hayallerimiz de bile imkansız ama benim için önemli  olan geriye en değerli hazinemizden bir patça bırakmak ve zamanla bir cümlesi ile anılmak geriye tatlı yada hüzünlü kalıcı derslerin  hislerini sizlerle yaşamak çok güzel ve çok farklı bir duygu. Ama işte o her bir şeyi bilen aşklar gece gündüz  onları yazarak yaşattığı mı biliyorum…

  • Arkadaşlık Sitelerinde Siir Tadı

Yazan: admin Kategorisi: Ücretsiz sohbet Tarihi: 04.05.2018

YORUMLAR


sesli chat sesli sohbet seslichat Sohbet Sohbet site ekle site ekle