Arkadaşlık Sitelerinde Üyelik Gizliliği

Arkadaşlık Sitelerinde Üyelik Gizliliği

Üye gizliliği ücretsiz  sanal  platforma   gizlilik önemlidir .Üyelerin şifresini site veri tabanında şifreli ve orijinal tekrar bulunmayacak şekilde tutulur.

arkadaşlık siteleri yöneticiler ve çalışanların şifrelerin asıllarını bilemez.Üyeler siteye şifreleriyle bağlantı  kurduklarından bankaların İnternet sitelerinde kullanılan  şifreleme ile sitelerde sohbet edebilir  ayrıca  birebir ayrıca özel oda görüşmeleri yapabilir. Arkadaşlık sitelerinde  güvenlik konusun da  hiç bir arkadaşlık sitelerinde hiç bir evlilik siteleri ile kıyas yapılamaz .

Sevgili  dostlarımız  bize gelen  her kişinin sitemiz de rahat edebilir.Bize kıyaslanamayacak kadar  önemli  bir siteyiz Arkadaşlık siteleri üyelerimizin rahatı ve sorumluluğu  bize aittir.

Profiliniz sadece sistem tarafından  eleştirdiğiniz diğer üyeler bunun dışında hiç kimse sizin  profilinizi göremez  fotoğrafınızı da tıpkı profiliniz gibi  sadece eşleştiği üye görebilir.Diğer üyeler göremez Arkadaşlık Sitelerin de  özgür bir sekil de gezebilir  aşk sevgili dost kendinize es   bulabilirsiniz  gizlilik   sitemizde mevcuttur    önceliğimiz  bize güveniniz olmalıdır.

  • Arkadaşlık Sitelerinde Üyelik Gizliliği

Etiketler :

Yazan: admin Kategorisi: Arkadaşlık Siteleri Tarihi: 06.04.2018

YORUMLAR


sesli chat sesli sohbet seslichat Sohbet Sohbet site ekle site ekle