İnternetin Arkadaşlık Siteleri Sosyal Ağlari İstanbul, Ankara, İzmir

İnternetin Arkadaşlık Siteleri Sosyal Ağlari İstanbul, Ankara, İzmir

Facabook’taki sayfamı beğenmeleri için arkadaşlarıma mail atmıştım. Arkadaşlarımdan birisi  sitem etti. Beğenin demişsiniz beğenmek öyle emirle olmaz  Arkadaşlık siteleri  Facebook’a  yazmıştı yabancıydı  gerçekten  hâkliydi  kendi açısından  baktığımda  beğenmek internet ortamında artık bir bir tık dan ibaretti beğenmek  internette bir duygu  olmaktan çıktı bir eyleme donuştu  internette ki Arkadaşlık siteleri sosyal ağları nezaketi yok mu  ediyor yoksa kendi nezaket kurallarını  mi  telkin ediyor.

Bazıları   yüz yüze arkadaşlıklarla hoşlanıyor.İtiraf ederseniz  onun için bir şeyler yaparsınız  karşınızdakinin   terk etmek de kolay değildir.birinin sohbetinden hoşlanmadıysanız bir daha  bahane arayıp  uzaklaşma arzusu yaratırsınız.

Avrupa’da nezaket kurallarının  saraylarda yoğun biçim de iç içe yaşanan soyluların birlikte yaşamasını kolaylaştırmak için geliştirildiği  söylenir.Günlük yasamda şehirlerle birlikte  yasamak ancak belirli nezaket kurallarına uymakla mümkündür.İnternet ortamın da bu nezaket kurallarının  bozulduğu söylenir konuyla  ilgili şehirlerde mevcuttur   Çağımız internet çağı olmuştur İSTANBUL,ANKARA,İZMİR Arkadaşlık siteleri  alakalı bazı araştırmacılar internetin Arkadaşlık sitelerine nezaketin bozduğunu söyleniyor  yıllar önce  internetin olmadığı zamanların artik geride kalması sosyal  ağların yaşamımızdaki yeri ve nezaketimiz,  arkanızı donup  görmezden gelemezsiniz

  • İnternetin Arkadaşlık Siteleri  Sosyal Ağlari İstanbul, Ankara, İzmir

Etiketler :

Yazan: admin Kategorisi: Sohbet Siteleri Tarihi: 18.04.2018

YORUMLAR


sesli chat sesli sohbet seslichat Sohbet Sohbet site ekle site ekle